Brunch v Lanáči
21. januára 2019
Program denného tábora
12. apríla 2021

Detský denný tábor

Milí rodičia,

tento rok sme pre deti pripravili týždnový turnus denného detského tábora v Trnavskom lanáči. Vaše deti môžu aktívne stráviť voľný čas počas letných prázdnin pri pestrom a zaujímavom športovom programe, zažiť veľa zábavy a spoznať nových kamarátov. Svoje deti môžete na tábory prihlásiť vyplnením prihlasovacieho formuláru na našej webstránke.

Tábory sú určené pre všetky deti od 5 do 15 rokov, ktoré budú rozdelené podľa veku do skupín. Týždňový turnus trvá od pondelka do piatka od 7.30 do 15.30 hod. Tábory sa budú konať v priestoroch Lanového centra Trnava, na Hajdóczyho ulici.

Čo čaká vaše deti?

1. Každé dieťa sa naučí základy lezenia.

2. Pre deti sú pripravené aj všestranné pohybové hry a základy gymnastiky.

3. Okrem iného, deti majú k dispozícii skákací hrad so šmykľávkou, tobogán, lanovovku, trampolínu, 11 lanových prekážok a lezeckú stenu.

4.Starostlivosť zabezepečí tím našich trénerov, inštrukturov a zravotník.

5. Každé dieťa dostane ako darček tričko Lanového centra.

6. Zabezpečená celodenná strava a pitný režim

7. Animačný program, disco a na záver Diplom pre každé dieťa.

Denná doba trvania tábora je od 7:30 do 15:30 hod. Neskoršie vyzdvihnutie dieťaťa je možné po dohode vopred s vedúcim tábora za príplatok (viď Všeobecné obchodné podmienky). V prípade skoršieho vyzdvihnutia dieťaťa je nutné oznámiť vopred vedúcemu tábora a pri odchode sa odhlásiť. Stravovanie zahŕňa desiatu, obed, olovrant a pitný režim. Stravu zabezpečuje reštaurácia Apetito.

Na tábor si každé dieťa musí so sebou priniesť prefotený zdravotný preukaz, doklado úhrade za tábor (voucher), veci na prezlečenie, športovú obuv na von, uterák, šľapky, opaľovací krém, šiltovku, fľašku, švihadlo, karimatku alebo deku, príp.lieky ktoré musí užívať, drobné eurá na zmrzlinu a pod.

Deti budú po prezentácii rozdelené do skupín podľa veku.

V piatok sa končí turnus animačným programom a vyhodnotením o 15:30.

Kapacita tábora je 75 detí. Denný detský tábor si môžete zakúpiť v našom e-shope https://www.lanac.sk/kategoria-produktu/detsky-tabor/.

V prípade nepriaznivého počasia bude náhradný program zabezpečený v hale tenisového centra Empire Trnava.

Zobraziť celý program tábora.

Viac informácií poskytne vedúca tábora Mária Jedličková email: tabor@lanac.sk Telefón: 0948 693 486

Cena pre jedno dieťa 159 €

Rezervácia miesta – zakúpenie lístka na adrese:

https://www.lanac.sk/kategoria-produktu/detsky-tabor/