Program denného tábora
12. apríla 2021
Program denného tábora
12. apríla 2021

Milí rodičia,

tento rok sme pre deti pripravili týždňový turnus denného detského tábora v Trnavskom lanáči. Vaše deti môžu aktívne stráviť voľný čas počas letných prázdnin pri pestrom a zaujímavom športovom programe, zažiť veľa zábavy a spoznať nových kamarátov. Svoje deti môžete na tábory prihlásiť vyplnením prihlasovacieho formuláru na našej webstránke.

Tábory sú určené pre všetky deti od 5 do 15 rokov, ktoré budú rozdelené podľa veku do skupín. Týždňový turnus trvá od pondelka do piatka od 7.30 do 15.30 hod. Tábory sa budú konať v priestoroch Lanového centra Trnava, na Hajdóczyho ulici.

 

Čo čaká vaše deti?

1. Každé dieťa sa naučí základy lezenia.

2. Pre deti sú pripravené aj všestranné pohybové hry a základy gymnastiky.

3. Okrem iného, deti majú k dispozícii skákací hrad so šmykľávkou, tobogán, lanovovku, trampolínu, 11 lanových prekážok a lezeckú stenu.

4.Starostlivosť zabezepečí tím našich trénerov, inštrukturov a zravotník.

5. Každé dieťa dostane ako darček tričko Lanového centra.

6. Zabezpečená celodenná strava a pitný režim

7. Animačný program, disco a na záver Diplom pre každé dieťa.

 

Denná doba trvania tábora je od 7:30 do 15:30 hod. Neskoršie vyzdvihnutie dieťaťa je možné po dohode vopred s vedúcim tábora za príplatok (viď Všeobecné obchodné podmienky). V prípade skoršieho vyzdvihnutia dieťaťa je nutné oznámiť vopred vedúcemu tábora a pri odchode sa odhlásiť. Stravovanie zahŕňa desiatu, obed, olovrant a pitný režim. Stravu zabezpečuje reštaurácia Apetito.

Na tábor si každé dieťa musí so sebou priniesť prefotený zdravotný preukaz, doklad o úhrade za tábor (voucher), veci na prezlečenie, športovú obuv na von, uterák, šľapky, opaľovací krém, šiltovku, fľašku, švihadlo, karimatku alebo deku, prípadne lieky ktoré musí užívať, drobné eurá na zmrzlinu a pod.

https://youtu.be/AhZXawMBxg8

Deti budú po prezentácii rozdelené do skupín podľa veku.

V piatok sa končí turnus animačným programom a vyhodnotením o 15:30.

Kapacita tábora je 75 detí. Denný detský tábor si môžete zakúpiť v našom e-shope https://www.lanac.sk/kategoria-produktu/detsky-tabor/.

V prípade nepriaznivého počasia bude náhradný program zabezpečený v hale tenisového centra Empire Trnava.

Zobraziť celý program tábora.

Viac informácií poskytne vedúca tábora Mária Jedličková email: tabor@lanac.sk Telefón: 0948 693 486

Cena pre jedno dieťa 189 €.

Rezervácia miesta – zakúpenie lístka na adrese:

https://www.lanac.sk/kategoria-produktu/detsky-tabor/

Detský denný tábor
Na poskytovanie tých najlepších skúseností používame technológie, ako sú súbory cookie na ukladanie a/alebo prístup k informáciám o zariadení. Súhlas s týmito technológiami nám umožní spracovávať údaje, ako je správanie pri prehliadaní alebo jedinečné ID na tejto stránke. Nesúhlas alebo odvolanie súhlasu môže nepriaznivo ovplyvniť určité vlastnosti a funkcie.Zásady používania súborov cookie.
Viac informácii